Prevence v sezóně klíšťat

30. 04. 2020, 20:50

Sezóna klíšťat je v plném proudu a některá z nich mohou přenášet nebezpečná onemocnění, jako například klíšťovou encefalitidu nebo boreliózu.
Představuji zde možnost prevence proti těmto nemocem s pomocí čistě přírodního produktu Tibetské medicíny:  EPAM 1000 Nervový.

EPAM 1000 má příznivý vliv v prevenci proti klíšťové encefalitidě a borelióze. Jestliže předpokládáte  pobyt na území  se zvýšeným výskytem klíšťat, začněte 1 měsíc předem úžívat právě tento přípravek v dávce 1x denně 5 kapek do převařené, vychladlé vody. V případě, že už jste již byli klíštětem napadeni, užívejte 6x denně 6 kapek (3x denně do převařené vody a 3x denně pod jazyk - tyto postupy střídat).

Dále má tento přípravek příznivý vliv na centrální a periferní nervovou soustavu. Používá se při pohmoždninách, zmožděninách, otřesech, akutních mozkových traumatech (po operacích mozku), zánětech mozkových blan, mrtvici (prevence i následky), dětské mozkové obrně, meningitidě, encefalitidě, borelióze, úrazech mozku, cévních onemocněních mozku, epilepsii, Parkinsonově chorobě, roztroušené skleróze, rozumové zaostalosti, nádorech mozku, onemocnění očí, čichu hmatu, řeči.

Epam 1000 Nervový zároveň podporuje i duševní zdraví.

Další podrobnosti naleznete v podrobném popisu produktu v našem eShopu ZDE.

Přeji  krásné léto a pokud možno bez potíží s klíšťaty!

 

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. NESOUHLASÍM s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Přizpůsobit