Posílení organismu a imunity

01. 09. 2020, 14:42

Epam 20 je dalším z přípravků, který je základem naší přírodní domácí lékárničky. Využíváme ho když cítíme, že na nás něco leze. Někdy tak nemoc ani nepropukne a nebo má mírnější průběh. Využíváme ho i jako podporu při nemoci či rekonvalescenci. 

Produkty EPAM mohou pomoci s posílením imunity a s celkovým posílením či regenerací organismu po námaze, fyzické i psychické. EPAMy se mohou užívat jako prevence, v ranném stádiu mohou pomoci zabránit rozvinutí nemoci nebo pomáhají při akutních či chronických stavech.

VÝROBKY EPAM K VNITŘNÍMU UŽÍVÁNÍ

CO EPAM OBSAHUJE:

Jde o výtažek z propolisu, mumia a 10-21 léčivých rostlin jako například: eleuterokok, ženšen, echinacea, jinan dvoulaločný, kozlík, borovice, smrk, jedle, máta, mateřídouška, aloe, heřmánek, muškátový oříšek, lékořice, oman, řebříček, dále glycerin, pitná voda a max 14% obj. alcoholu. Epam 7 a Epam 39 neobsahují propolis.

JAK EPAM PŮSOBÍ

Při vstupu EPAMU do organismu energo-informační struktury postupně obnovují buňky, orgány a celé soustavy. To pokračuje do té doby, dokuď buňky, orgány a celé soustavy organismu neobnoví schopnost plnit svou původní funkci. Uzdravení je konečný důsledek tohoto procesu na úrovni fyzického těla. Samozřejmě tento proces vyžaduje čas. Čím nižší je stádium, do kterého byly orgány a orgánové soustavy "zanedbány", tím více času je třeba na jejich obnovu.

PRODUKTY EPAM MOHOU VYUŽÍVAT I ZDRAVÍ LIDÉ

což vede ke zvýšení jejich výkonosti a zlepšení celkového stavu. Pro tyto účely je nejvhodnější užívat nejuniverzálnější modifikace EPAM 20, 20C, 20D nebo EPAM 7 bez propolisu. Aby u EPAMu nedocházelo ke snížení jeho efektivnosti, je vhodné jejich užívání střídat.

PRVNÍ SKUPINA EPAMŮ

Patří sem EPAMy: 20, 21, 22, 23, 20C, 20D

Intenzivně působí na imunitní systém a účinkuje velmi rychle. Mohou se užívat preventivně a nebo doporučujeme začít užívat co nejdříve, při prvních příznacích nemoci. Nemoc se tak nemusí ani rozvinout, posílený organismus si s ní poradí.
Dávkování 3x denně 20 kapek podržet pod jazykem nebo daný počet kapek dát do vychladlé převařené vody a vypít (převaření je důležité). Děti od 3 let mohou užívat 1 kapku na 1 rok věku dítěte. Před upotřebením protřepat. Sediment není na závadu. Pro efektivní účinek doporučujeme dobrat celé balení. V případě jakýchkoliv zažívacích problémů užívejte všechny EPAMy do převařené vychladlé vody. Po jednom měsíci užívání doporučujeme udělat 14ti denní přestávku.

 

EPAM 20 Univerzální

Příznivě působí na imunitní systém, používá se nejen jako prevence, ale i při různých akutních i chronických onemocněních (například chřipce, zápalu plic, gastritidě, kolitidě, žaludečních vředech...). Má pozitivní vliv na poškozenou kůži, paradontózu, sliznice a plísně na nohou.

 

EPAM 20 C Posilující (dříve Při chřipce)

Silný biostimulátor používaný při virových onemocněních, hlavně při chřipce. Blahodárně působí na srdce a cévy.

 

EPAM 20 D Posilující

Posiluje organismus po nemoci, vyčerpání, fyzické i psychické námaze (sport, práce, studium...) Aplikuje se také při bronchitidě, zápalu plic, únavě a celkovém oslabení organismu.

 

EPAM 21 Půduškový

Příznivě působí v oblastech horních cest dýchacích. Používá se při bronchitidě, kašli, rýmě, angýně, zápalu plic a astmatu.

 

EPAM 7 Univerzální bez propolisu (Dříve nazýván dětský)

Tento výrobek neobsahuje propolis a je vhodný pro dospělé a děti alergické na včelí produkty.
Přispívá ke zlepšení obranyschopnosti organismu, používá se při většině nemocí virového původu (například chřipka), dále při akutních zánětech různého původu až po problémy s kostmi.

 

 

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. NESOUHLASÍM s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Přizpůsobit