Kvalitní Bio produkty - DESERT ESSENCE

12. 01. 2021, 18:07

Při léčivých terapiích a procedůrách se využívají i přípravky, které se vstřebávají do těla kůží. To by mělo člověka přivést k zamyšlení, co vše ve svém životě aplikujeme na svojí kůži. Patří sem hlavně kosmetické přípravky, jako sprchové gely, šampóny, krémy a další. Pokud tyto přípravky obsahují škodlivé látky, dostávají se nám skrze pokožku do těla.

Výrobky Desert Essence jsem do svého eShopu zařadil právě z těchto důvodů. Celá naše rodina tyto přípravky využíváme, i přesto, že jsou cenově výš. Za prvé cítíme, že jsou nám příjemné a za druhé nám záleží i na našem zdraví. Naprosto úžasné jsou jak sprchové gely, tak šampóny a velmi příjemné jsou i tělové krémy. Příjemně voní. V nabídce jsou i výrobky bez parfemace, vhodné především pro alergiky. 

Kvalitní certifikované Bio produkty DESERT ESSENCE.

Desert Essence vznikla roku 1978 v USA. Jejím hlavním cílem je vyrábět přírodní produkty tak, aby jejich složení a kvalita přispívaly k zlepšení Vašeho zdravého životního stylu.

Produkty Organics zaručují vysokou kvalitu v mnoha příjemných přírodních vůních, s BIO složkami, jako je například kokos, maliny, červené hrozny, pistácie a další, které naleznete v našem e-shopu. Také nabízíme produkty NEUTRAL, zcela bez parfemace, které obsahují např. BIO jojobový olej, BIO zelený čaj, BIO mořské řasy a jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku.

Žádný produkt Desert Essence neobsahuje parabeny (umělé konzervanty), sodium-lauryl/ laureth sulfáty, ftaláty, umělá barviva, umělá aromata, silikony, EDTA, glykol ani žádné ropné složky.

Produkty firmy Desert Essence nebyly testovány na zvířatech, ani neobsahují živočišné složky, jsou 100% vegan.

Desert Essence se od počátku snaží o to, aby výroba všech jejích produktů pomáhala zlepšovat životní prostředí.

Používá proto na výrobu svých produktů BIO suroviny z celého světa, jejichž pěstování podporuje udržitelnost a ochranu životní prostředí. Odebírá například produkty takových zemědělců, kteří se zavázali k tomu, že nebudou používat žádné umělé pesticidy, herbicidy nebo fungicidy.

Životní prostředí je součástí každého z nás a všichni za něj neseme zodpovědnost.

 


NSF

Produkty Desert Essence Organics od roku 2009 splňují normy pro certifikaci NSF a musejí tak obsahovat kromě přírodního složení min. 70% složek v bio kvalitě.

NATURAL PRODUCTS ASSOCIATION

Pro získání certifikátu NPA musí produkty obsahovat min.95% přírodních složek, pouze 100% přírodní aromata a barviva, a obaly musejí být z biologicky rozložitelných nebo recyklovatelných materiálů

USDA ORGANICS

USDA certifikáty se liší podle podílu bio složek od méně než 70% až po 100%. Certifikát USDA označující produkty Desert Essence zajišťuje 100% složek v bio kvalitě.

LEAPING BUNNY

Mezinárodně uznávané logo se skákajícím zajícem (Leaping Bunny) poskytuje záruku, že produkty Desert Essence ani jednotlivé složky ve všech fázích výrobku nebyly testovány na zvířatech.

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. NESOUHLASÍM s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Přizpůsobit