Podpora jater a léčba zánětů močových cest

02. 01. 2022, 15:37

JÁTRA

V lednu můžete podpořit detoxikaci jater, je totiž aktivní meridián jater až do 20.1..Získáte tak více energie do jarního období, můžete se tak vyhnout jarní únavě. Vhodná je lehčí strava, vyhněte se smaženému a grilovanému jídlu a také alkoholu. Vhodné je chodit spát  před půlnocí a ve večerních hodinách nepřemýšlet nad problémy a vyhnout se náročnějším mentálním aktivitám. Zvolte spíš odpočinek a relax. Nevhodné jsou i čtení, televize, počítač či mobil před spaním. Játra souvisí s očima. Když namáháme oči, zatěžujeme i játra. Pro játra je příznivé oblečení, které je volnější v pase.

Játra můžete podpořit pitným režimem, nejlépe čistou vodou a zelenými potravinami. Můžete využít i doplňky stravy z našeho obchůdku:

MOČOVÝ MĚCHÝŘ

Při akutních zánětlivých onemocněních močových cest můžete využít kombinaci EPAM 8 a EPAM 24. Léčbu můžete doplnit používáním ENERGETICKÉ PŘIKRÝVKY EPAM.

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. NESOUHLASÍM s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Přizpůsobit