Epam 11 - pomáhá při alergiích

05. 07. 2022, 20:48

Epem 11 je bylinný přípravek s propolisem, který pomáhá nastolit přirozenou funkci imunity. Příznivě působí při alergiích. Dříve se nazýval "Při alergiích" a nyní nese název "Obranyschopnost". Jedná se pouze o změnu názvu, obsah se nezměnil. 

UŽÍVÁNÍ:

Pokud Epam chcete využívat preventivně, dlouhodobě, stačí 1-2x denně 10 kapek do převařené vychladlé vody. Epam 11 v sobě nese  energetický program, proto se dává do převařené vody. Voda je přirozeným nositelem informací a převařením se vymažou ty, které se do ní dostaly před tím.

Při akutních stavech užívejte 3-4x denně 10 kapek. Děti mohou užívat ve stejné frekvenci, jen 1kapka na 1 rok dítěte (například dítě 5 let = 5 kapek).

MŮJ PŘÍBĚH

Jsem od dětství alergický, nejsilněji na trávy, prach a některé pyly. Každý rok od června do září jsem prskal, smrkal a měl jsem někdy svědění v očích. Má to ale i svojí výhodu, díky silné imunitě se mě nemoci moc nechytají a nebo mají jen krátký průběh. Byl jsem kdysi na alergologii a chodil jsem jeden rok na injekce, ale vůbec mi to nepomohlo.  Po několika letech práce s konstelacemi a Klíčem k životu se mi alergie zmírnila a zkrátilo se o něco i alergické období, ale přímo na tématu alergie jsem moc nepracoval. Měl jsem na něj jednu rodinnou konstelaci a párkrát jsem se toh odotkla při práci s Klíčem k životu.
V letošním roce si začal na alergii stěžovat i můj desetiletý syn. Začal jsem mu 1x denně dávat 10 kapek Epamu 11 a spolu s ním si ho beru také. Asi tak od půlky května. Díky němu jsem disciplinovaný, před tím jsem ho nikdy pravidelně nebral. Teď už je červenec a já jsem zatím bez alergických příznaků a to jsem byl na Druidském semináři, který se konal v přírodě a byli jsme tam často na loukách. Tak jsem sám zvědavý, jestli to vydrží i dál. Zatím to vypadá, že Epam opravdu účinkuje.

PS: MŮJ PŘÍBĚH 2 - pokračování 21.10.2022

Je druhá půlka října a já pomalu dobírám lahvičku Epamu 11. Dávám si ráno 1x denně 10 kapek do vody. Letos jsem neměl téměř žádné projevy alergie, jen párkrát jsem velice lehce cítil šimrání v nose, když jsem byl v blízkosti louky, kde se sušilo seno. Dokonce jsem absolvoval Druidský seminář, který z velké části probíhal v přírodě i na rozkvetlých loukách. Takž příští rok Epam opět nasadím!
Teď na podzim bylo docela dost lidí nemocných a já se zatím držím. Pouze jednou jsem cítil pálení v nose a trochu škrábání v krku, tak jsem intezivněji bral Epam 20 ve spreji, stříkal jsem si ho pod jazyk, každé 2-3 hodiny dva dny a nemoc se nerozjela.

U Epamu 11 doporučuji dlohodobější preventivní užívání už před alergickou sezónou. Třeba jen 1x denně a v sezóně můžete až 3x denně 10 kapek. U dětí je to 1 kapka k jednomu roku věku dítěte.

Více podrobností o Epamu 11 naleznete ZDE

Přeji pohodové a voňavé léto :-) 

Jan Peterka

www.janpeterka.cz
www.lecenka.cz

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. NESOUHLASÍM s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Přizpůsobit