Chraňte si ledviny

30. 01. 2023, 12:00

Ledviny bychom si měli chránit. Podle čínské medicíny máme v ledvinách uloženou základní energii, kterou nelze doplňovat. Každý dostaneme do vínku dané množství základní energie a pokud ji vyčerpáme, náš život v tomto těle končí. Proto čínští Mistři vyvíjeli učení jako je Feng Ren Shui, nebo různá cvičení jako je čcgi kung nebo taj čchi, která pomáhají získávat co nejvíce energie ze svého okolí a z životního prostředí a čerpat tak méně základní energie z ledvin. Ledviny patří k energii Vody. Začátkem února začínají vládnout jarní energie, je to období prvku Dřeva a Dřevo vyčerpává Vodu, tedy i ledviny. Proto je vhodné je podpořit. Rozhodně udržujte ledviny v teple, neměli byste prochladnout. Chraňte si krk, zvláště na jaře je to důležité, nemoci na jaře vstupují přes krk. Mezi 17-19 hodinou (SEČ) nejezte studené potraviny (například jogurty) a nepijte studené nápoje). 

Můžete také využít doplňky stravy: bylinkové čaje, například Epam na ledviny (v sáčcích nebo sypaný), Vhodné jsou i teplé masové nebo zeleninové vývary a polévky. Na podporu ledvin jsou vhodné tibetský elixír Epam 24 Ledvinový nebo Epam tobolky na ledviny. Vynikající podporou, nejen pro ledviny, jsou také tobolky Dr.Asparagus, vyráběné z českého chřestu.

Při akutních a chronických onemocněních ledvin je vhodná kombinace Epam 24 Ledvinový, tibetské tinktury Břízy bělokoré a tibetské čajové směsi.

 

 

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. NESOUHLASÍM s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Přizpůsobit