Prevence zdraví - Astrotyp, prenatální a postnatální zátěže

29. 01. 2023, 11:47

Dávní čínští lékaři a astrologové měli za úkol zajišťovat zdraví císaře. Často za to ručili i svými životy. Díky tomu vyvinuli mnoho diagnostických přístupů a možností preventivních opatření, aby zajistili pevné zdraví císaře. Velmi jim s tím pomáhala Astrologie, Kosmologie, I-Ťing, Feng Ren Shui a také vznikla tradiční čínská medicína založená na šesti energiích, pěti prvcích a meridiánech. Primárním záměrem nebylo léčení, ale prevence, aby nemoc vůbec nepropukla. Lékaři byli placeni za zdraví, nikoli za léčbu.

Vděčíme jim tedy za mnoho užitečných nástrojů, které pomáhají při prevenci nemoci, ale i při harmonizaci organismu a při léčbě, pokud už nemoc propukla.

Jedním z významných pomocníků prevence zdraví a psychické pohody je Astrotyp a Taoistická numerologie. Tyto nástroje nám ukazují naše energie, co je nám přirozené a jakým způsobem života je pro nás vhodné žít, abychom si udrželi zdraví a duševní pohodu. Informují nás o prenatálních a postnatálních biologických zátěžích, o našich slabinách, oslabených meridiánech a orgánech, na které si během života máme dávat pozor. Někdy máme něčeho moc a jindy nedostatek. Podle toho někde potřebujeme ubrat energii a jinde doplnit.

VÝPOČET BIOLOGICKÝCH, ZDRAVOTNÍCH ZÁTĚŽÍ

Vypočítávají se z data a času narození. Čas je možné za drobný poplatek zjistit v porodnici nebo na matrice.

Výpočet a stručný popis oslabených meridiánů, orgánů a zdravotních zátěží zasílám v PDF za 500,-Kč

OBJEDNEJTE SI VÝKLAD
Mailem:
kurzy-terapie@janpeterka.cz
Uveďte: Jméno, příjmení, rodné příjmení, datum, místo a čas narození

UPOZORNĚNÍ
Pokud objednáváte výklad pro jinou osobu než pro sebe, požádejte dotyčného o souhlas. Výklad nabízí pouze informace o potenciálu vašich energií, vašeho nastavení z astrologického pohledu. Nenahrazuje potřebnou lékařskou péči ani konzultaci s odborníkem na tradiční čínskou medicínu. Uvedené informace slouží k prevenci, k uvědomění si něčeho, ale pro navrhování léčebných postupů je třeba vzít do úvahy širší pohled na vás a způsob vašeho života. Tyto informace mohou být cenné i při konzultaci s odborníkem na tradiční čínskou medicínu. Veškerá data, která mi poskytnete jsou důvěrná a nepředávám je žádné třetí osobě.

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. NESOUHLASÍM s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Přizpůsobit