Astrologie vztahů nejen partnerských

výrobce:
katalogové číslo:
EAN:
dostupnost: Termín dodání individuální
cena bez DPH:1 500 Kč (60 €)

1 500 Kč (60 €)

Pro výpočet Astrologie vztahu potřebuji data, časy a místa narození všech zúčastněných. Čas se dá zjistit v porodnici nebo na matrice. Pokud čas neznáte, výklad je také možné udělat, ale může být méně přesný. U výkladu obsahujícího více než dvě osoby, je cena smluvní.

Výklad posílám v PDF mailem nebo je možné domluvit osobní či online konzultaci. Osobní konzultace probíhají v Praze nebo v Kladně, dle dohody.

Výklad vychází z čínské astrologie, konkrétně z "Astrotypu". Astrotyp je otisk energií panujících v čase narození a ukazuje potenciál, výbavu kterou jsme si přinesli pro svojí současnou pozemskou cestu. Naznačuje také, s jakými výzvami se můžeme během života potkávat.
Astrotyp není jen o roku narození, který se často v knihách o čínské energii prezentuje, ani o měsíčních znamení, která se často prezentují v evropské astrologii. Je to komplexnější obraz, kde se bere v potaz rok, roční období, měsíc, den i hodina narození. Čínská astrologie je zároveň vytvořena takovým způsobem, že je propojena i s šamanským kruhem a s cykly Uiniverza a přírody. Poznáváme tedy lépe sami sebe i ve vztahu s přírodou a Univerzem. 

Čínskou astrologií, kosmologií, feng shui a I-ťingem (orákulum) se zabývám od roku 2011 a vytvořil jsem za tu dobu stovky astrotypů a korelátů vztahů. 

Výklad obsahuje:

 

https://www.lecenka.cz/