Masážní trenažér JEŽEK Borise Tichanovského Epam

Dřevěný trenažér JEŽEK se používá k masáži všech částí páteře. Je univerzální do vzrůstu 180 cm, možno upravit i pro děti.
Zobrazit více
0 %
1 390 Kč
Dočasně nedostupné

Hlídat dostupnost produktu

katalogové číslo: 4068
výrobce:EPAM
popis
Parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Popis výrobku

2 dřevěné křídla stejné velikosti, dvě dřevěné tyčky stejné velikosti, dva kovové vruty, 8x podložek, 8x motýlkových matiček
 

Použití

Dřevěný trenažér JEŽEK se používá k masáži všech částí páteře a dá se individuálně upravit (i pro děti). Tvar ohybu křídel uvolňuje a protahuje páteř. Po několika minutovém cvičení, či při pouhém ulehnutí na něj je možné, díky jeho konstrukci, uvolnit ztuhlé klouby, páteř i spasmus svalů a zbavit se bolesti. Působením na biologicky aktivní body podél páteře aktivizuje a léčí vnitřní orgány.
 

Dávkování

Před dřevěný trenažér Ježek umístěný na zemi se posaďte tak, aby nižší hrana směřovala k páteři. Uchopíme Ježka za madla a pomalu se začínáme pokládat na něj tak, aby páteř byla uprostřed dřevěných křídel (nalehněte na vzpřimovače- svaly podél páteře). POZOR nalehnutí na křídla páteří je nepříjemné a to Vás nenechá! Při nalehnutní na trenžér se páteř otvírá do opačné strany než je v průběhu dne zvyklá a uvloňují se tak ploténky a meziobratlové destičky. Mezitím také tlak vlastního těla působí na zablokované vzpřimovače - svastvo podél páteře, které ve většině případů blokuje pružnost a pohyblivost páteře a tak tím mnohdy způsobí spoustu zdravotních problémů. Nalehnutním na JEŽKA může přijít stav, který Vám může být doprovázen malátností a motáním hlavy. V případě, že se dostaví malátnost okamžitě z ježka pomalu sestupte a posečkejte v klidovém stavu. Pro první použití doporučujeme Ježka pokrýt složeným ručníkem či dekou aby hrany křídel nepůsobily na poprvé tak intenzivně, a tím Vás od dalšího používání neodradily. Záleží také v jaké zdravotní kondici jsme. Trenažér doporučujeme používat denně, dokud se viditelně nezlepší stav a pohyblivost naší páteře, což sami ucítíte.
 

Upozornění

Pokud jste pacient s diagnózou, u které si nejste jisti, raději volejte našeho konzultanta, který Vám rád poradí.
 

Velikost balení

6 ks komponentů v balení
 

Výrobce

Roni Epam s. r. o., Nám. Kinských 601/3, 150 00 Praha 5 - Malá Strana

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. NESOUHLASÍM s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Přizpůsobit