O Léčence

Rozhodl jsem se založit internetový obchod s produkty pro zdraví a osobní pohodu, jako doplněk ke svým službám, které už od roku 2008 nabízím formou individuálních terapií, konzultací a různých seminářů z oblasti sebepoznání a osobního rozvoje.

Když jsem přemýšlel o tom, jak internetový obchod nazvu, řekl mi můj sedmiletý syn František "Tak se to může jmenovat Léčenka!". Nejdřív jsem trochu pochyboval, ale nakonec se mi jeho nápad zalíbil, protože byl originální a přesně něco originálního jsem hledal.

Rád bych v Léčence nabízel osvědčené přírodní produkty pro podporu zdraví a osobní pohody. Začal jsem s produkty Epam, se kterými mám zkušenosti už od dob studia v masérské škole Borise Tichanovského. Postupně chci nabídku rozšiřovat a rád bych dal prostor i malým lokálním výrobcům. Budu vděčný, pokud i od vás zákazníků budu dostávat tipy na produkty, se kterými máte dobré zkušenosti. V budoucnu bych rád v Léčence nabízel také přírodní kosmetiku a zdravé potraviny.
V mé vizi je prostor i pro podpůrné prostředky pro šamanskou a terapeutickou práci, jako jsou vykuřovadla, kameny, svíčky, knihy, léčivé obrázky nebo i hudební nástroje a další.

Je třeba si uvědomit, že tyto produkty jsou pouhé berličky, které můžeme využít, pokud něco momentálně nezvládáme sami, nebo když se potřebujeme o něco opřít. Pomáhá nám to i v tom, aby náš vývoj a cesta životem byla radostnější a zábavnější. Ale neměli bychom být na těchto podpůrných prostředcích příliš závislí. Užívejme je s rozumem. Musíme zároveň hledat a probouzet své vnitřní zdroje a sílu. Najít cestu k přirozenému zdraví, lásce a harmonii.

Jan Peterka, zakladatel Léčenky.cz

"Pokud potřebujeme v životě něco změnit, musíme projít proměnou my sami!"


Zde jsem získal základy pro svojí práci:

Masérský Institut Borise Tichanovského (masáže, zdravotní cvičení, poradenství EPAM)
Kurzy-výcviky v metodě "Klíč k životu"
Výcvik Rodinných a systemických konstelací u Jana Bílého
Kurzy čínské astrologie, kosmologie, feng ren shui, I-Ťing
Mistr Reiki


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. NESOUHLASÍM s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Přizpůsobit