Menu
košík
0
cz
CZK
kategorie
Reiki terapie, masáž 120 minut

Reiki terapie, masáž 120 minut

Masáž s využítím esenciálních olejů propojená s Reiki terapií a dalšími technikami. Protěli i pro duši. Másáže provozuji v Praze nebo v Kladně, dle dohody.
1 300 Kč
Je volné místo
cena:1 300 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy

Rezervace je možná přes formulář ZDE, mailem nebo telefonicky. Můžete se objednat i zde v přes eShop, termín domluvíme dodatečně.

Jsem absolventem masérské školy Borise Tichanovského (2010-2011), známého ruského léčitele. Využívám převážně prvky východních typů masáží, čínské liniové, thajské, ale i klasické evropské. Je to vždy intuitivní. Jsem od Borise a dalších dvou Mistrů zasvěcen do nejvyššího stupně Reiki a využívám terapii Reiki během masáží. Tak pracujeme nejen na fyzické úrovni, ale i na mentální, emocionální a duchovní. Při masážích používám kvalitní a čistě přírodní oleje nebo balzámy, bylinné i esenciální.

Masáže propojuji s osobním rozvojem, protože příčiny našich potíží a různá traumata jsou uloženy ve fyzickém těle, ale i v energetických tělech. Každý fyzický problém má duchovní příčinu a fyzické prožitky zase formují naší duchovní část. Vše je spolu propojené.
Součástí masáže je úvodní konzultace, kde si pojmenujete, co vám má masážní terapie přinést. Záměr je důležitý pro nasměrování energie.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. NESOUHLASÍM s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).