Menu
košík
0
cz
CZK
kategorie
Reishi Premium

Puntura Reishi Premium 100 ks

Reishi je vzácná houba z řádu chorošovitých. Reishi Puntura Premium je vyrobena metodou dvojité extrakce. díky tomu je jeho složení ojedinělé. Obsahuje 50% polysacharidů, 10% triterpenů a více než 25% Beta-D-glukanů. Balení Puntura obsahuje 100 rostlinných tobolek a každá tobolka 500mg extraktu.
769 Kč
Odesíláme do 3 pracovních dnů
ks
katalogové číslo: 4053
výrobce:PUNTURA
cena:769 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy

Reishi je velmi vzácná houba z řádu chorošovitých. Reishi Puntura Premium je vyrobena metodou extrakce a díky tomu je jeho složení ojedinělé. Obsahuje 50% polysacharidů, 10% triterpenů a více než 25% Beta-D-glukanů. Již po mnoho tisíceletí tvoří základ TČM kde je právem nazývána houbou nesmrtelnosti. Balení Puntura Premium obsahuje 100 rostlinných tobolek a každá tobolka 500mg extraktu.

Červená Reishi – Leskokorka lesklá (Ganoderma lucidum) vyrůstá na kmenech nebo pařezech především listnatých dřevin. Jedná se o lesklou, červenohnědou houbu. Nejvíce se jí daří, díky příznivým podmínkám, v oblasti severní Číny a Japonska. Dnes se Leskokorka pěstuje především uměle, nicméně v prostředí panenské přírody severní Číny, kde po dobu jednoho roku zraje na kmenech stromů. Její kvalita je totožná s houbou, která roste divoce. Je velmi bohatá na bílkoviny, aminokyseliny, polysacharidy a především triterpeny. Tyto triterpeny, někdy nazývané ganoderické kyseliny, se nachází především v druhu Duanwod red. Reishi Puntura Premium je produktem dvojité extrakce. Je to proces, při kterém se používá prvotně extrakce horkou vodou. Tento proces zajistí uvolnění množství účinných látek, které by se při konzumaci samotného mycelia při procesu trávení nedokázaly do organismu dostat. Některé účinné látky se ovšem ve vodě neuvolní a je tedy třeba provést extrakci alkoholem. Proto tedy proces dvojité extrakce. Pouze tento výrobní postup zajistí množství účinných látek v produktu a především jejich dokonalé vstřebání do organismu při procesu trávení...

Dávkování

2 kapsle 2x denně, běžná doba užívání je: 7 – 90 dnů.

Není určeno těhotným a kojícím ženám, dětem do 3 let věku. Nenahrazuje pestrou stravu. Uchovejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Kontraindikace a vedlejší účinky nejsou známy, nicméně při jakýchkoliv pochybnostech spojených s konzumací tohoto doplňku se poraďte s lékařem.

Velikost balení

100 kapslí (vhodné pro vegany), 1 kapsle 500mg Reishi

Podmínky úchovy

V temnu, chladu a suchu v uzavřené lahvi.

Složení

100% extract Reishi (Luskokorka lesklá), rostlinná kapsle

Účinky na lidský organismus

Podrobné informace naleznete zde:
http://www.doplnkovastrava.cz/cervena-reishi-lesklokorka-ganoderma

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. NESOUHLASÍM s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).