Menu
košík
0
cz
CZK
kategorie
Sborník knih - Pomoz si sám

Sborník knih - Pomoz si sám

Obsahuje několik částí a řadu poznatků, z nichž některé jsou zcela vyjímečné a jsou v České republice publikovány poprvé.
329 Kč
Odesíláme do 3 pracovních dnů
ks
katalogové číslo: E00028
výrobce:EPAM
cena:329 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy

Popis výrobku

SBORNÍK POMOZ SI SÁM – Borise Tichanovského a Larisy Fotiny – Ve sborníku najdete metodiky na regeneraci zraku, léčbu EPAM preparáty podle čínské a tibetské medicíny, světelnou akupunkturu, Malého patriarchu, Válku s draky a léčebný systém LORA. Sborník je složen z několik částí a přináší řadu poznatků, z nichž některé jsou zcela výjimečné a jsou v České Republice publikovány poprvé. Najdete zde podrobně popsány a vysvětleny nové poznatky Borise Tichanovského vedoucí k úplné či částečné regeneraci zraku. Tato unikátní metoda byla již prověřena mnohaletými zkušenostmi na ozdravných kurzech, které absolvovaly tisíce účastníků s vysokým procentem účinnosti. V další části se seznámíte s publikací knihy ,,Světelná terapie“, popisující využití působení intenzivního světla na biologicky aktivní body lidského těla, čímž dochází k ozdravným procesům. V tomto sborníku je rovněž zpracována metodika použití, využití a účinnosti preparátů EPAM, vycházející z principů tibetské a čínské medicíny. Poprvé byla do češtiny přeložena práce Larisy Fotiny ,,LORA“ , kde je vyložen obsah a náplň kurzů nazvaných ,,Vrať si své mládí a zdraví“. Díky vysoké úspěšnosti těchto kurzů a jedinečným výsledkům potvrzeným mnoha jejich absolventy, se stali Larisa Fotina a Mirzakarim Norbekov nejznámějšími léčiteli Ruska. Věříme, že každý kdo má o tuto problematiku zájem a chce udělat něco pro sebe a své zdraví, zde najde mnoho užitečných informací a rad.

Použití

Obsah knihy: sborník, který právě držíte v ruce, obsahuje několik částí a řadu poznatků, z nichž některé jsou zcela vyjímečné a jsou v České republice publikovány poprvé. Najdeme zde podrobně popsány a vysvětleny nové poznatky Borise Tichanovského vedoucí k úplné či částečné regeneraci zraku. Tato unikátní metoda byla již prověřena mnohaletými zkušenostmi na ozdravných kurzech, které absolvovaly tisíce účastníků s vysokým procentem účinnosti. V další části se seznámíme s publikací knihy "Světelná terapie", popisující využití působení intenzivního světla na biologicky aktivní body lidského těla, čímž dochází k ozdravným procesům. V tomto sborníku je rovněž zpracována metodika použití, využití a účinnosti preparátů "EPAM", vycházející z principů tibetské a čínské medicíny. Další částí sborníku je "Malý patriarcha" a "Válka s draky" což jsou legendy o Taj czy cjuaň vyprávěné Borisovi Tichanovskému jeho čínským učitelem. Poprvé byla do češtiny přeložena práce Larisy Fotiny " LORA", kde je vyložen obsah a náplň kurzů nazvaných "Vrať si své zdraví a mládí". Díky vysoké úspěšnosti těchto kurzů a jedinečným výsledkům potvrzeným mnoha absolventy, se stali Larisa Fotina a Mirzakarim Norbekov nejznámějšími léčiteli v Rusku. Věříme, že každý, kdo má o tuto problematiku zájem a chce udělat něco pro sebe a své zdraví, zde najde mnoho užitečných informací a rad.

Velikost balení

1 kus kniha

Výrobce

EPAM sdružení, Vysoká 1020, 760 01 Zlín, Česká republika

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. NESOUHLASÍM s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).